FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

instalacje fotowoltaiczne dla firm

Jesteśmy autoryzowanym partnerem CONCEPT Energy – zespołu ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, branży energetycznej, finansowej oraz budowlanej – specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla przedsiębiorstw.

Każdą instalację fotowoltaiczną przygotowujemy i dopasowujemy do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki danego biznesu, dbając o to, aby przyniosła przedsiębiorcy maksymalne korzyści: ekonomiczne, finansowe i wizerunkowe. Oferujemy wyłącznie sprawdzone komponenty najwyższej jakości: panele fotowoltaiczne i falowniki najlepszych światowych producentów oraz systemy montażowe dopasowane do właściwego poszycia dachowego. Montaż przeprowadzają certyfikowani instalatorzy.

Po zainstalowaniu systemu fotowoltaicznego, otrzymują Państwo także stały dostęp online do informacji o wielkości wyprodukowanej i zużywanej energii. Właściwie dobrana i zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna pozwoli wyprodukować darmową zieloną energię elektryczną, która będzie wykorzystywana przez firmę na bieżące zużycie, a tym samym przyniesie znaczące oszczędności na rachunkach za prąd.

Gwarantujemy skuteczną, wydajną i bezpieczną pracę instalacji fotowoltaicznej przez długie lata.

 

instalacje fotowoltaiczne dla firm

PODSTAWOWE KORZYŚCI DLA PAŃSTWA FIRMY:

  • SZYBKI ZWROT Z INWESTYCJI
  • NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA I NIŻSZE RACHUNKI ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ
  • POPRAWIENIE WIZERUNKU FIRMY
  • KORZYSTNY SYSTEM ROZLICZEŃ Z ZAKŁADEM ENERGETYCZNYM
  • DOGODNE FINANSOWANIE INWESTYCJI (LEASING LUB POŻYCZKA)
  • GWARANTOWANA NIEZAWODNOŚĆ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Sprawdź także naszą ofertę fotowoltaiki dla gospodarstw hodowlanych i rolnych >>

FOTOWOLTAIKA Z NAJTAŃSZYM FINANSOWANIEM NA RYNKU

Zapytaj nas o najtańsze finansowanie dla swojej firmy lub domu. Dzięki naszej współpracy z największymi instytucjami finansowymi w Polsce, zakup instalacji fotowoltaicznej sfinansujesz kredytem ratalnym BNP Paribas lub Alior Banku rozkładając okres spłaty nawet na 120 miesięcy lub przy pomocy pożyczki leasingowej, bądź nawet 7 letniego leasingu operacyjnego z PKO Leasing, Idea Getin Leasing lub Millennium Leasing.

LEASING instalacji fotowoltaicznej

Niskie raty i uproszczona procedura. Jedną z najważniejszych korzyści leasingu jest bardzo krótki czas oczekiwania na decyzję (kilka dni) oraz uproszczona procedura jego pozyskania. Z leasingiem instalacja fotowoltaiczna zarabia sama na siebie, gdyż miesięczne oszczędności z tytułu produkcji zielonej energii pokryją prawie w całości raty leasingu. Leasing umożliwia korzystanie z instalacji fotowoltaicznej bez konieczności jednorazowego angażowania środków własnych. Raty leasingowe zmniejszają podstawę opodatkowania podatkiem dochodowym. Przedsiębiorca co miesiąc otrzymuje jedną fakturę do zaksięgowania.

 

Galeria

Referencje

Więcej w temacie fotowoltaiki dowiesz się na stronie naszego partnera
 

Concept Energy