Problemy na dalekim wschodzie nam nie straszne – czyli informacje dla potencjalnych klientów fotowoltaiki


Problemy na dalekim wschodzie nam nie straszne – czyli informacje dla potencjalnych klientów fotowoltaiki

Rozpoczął się marzec, a wraz z nim okres zwiększonego zainteresowania instalacjami fotowoltaicznymi. Jak obrazuje prognoza uzysku energii dla jednego z naszych klientów w woj. dolnośląskim (instalacja 50 kWp), instalacja fotowoltaiczna wyprodukuje w marcu ponad dwa razy więcej prądu niż w lutym, a w kwietniu już trzy razy więcej!

Warto pamiętać o tym, że każdy kolejny tydzień oczekiwania to realne straty energii, którą można by już produkować dla siebie.
zwrot z instalacji fotowoltaicznejW tym miejscu pragnę przypomnieć, iż jako jedyni na rynku zapewniamy Klientom montaż instalacji fotowoltaicznej w ciągu 3 tygodni od chwili uruchomienia finansowania. Dziś podpisana umowa, to montaż przed końcem marca i instalacja działająca w drugiej połowie kwietnia (dystrybutor wymienia licznik na dwukierunkowy maksymalnie w ciągu 30 dni). W przypadku firm konkurencyjnych czas oczekiwania wynosi 6 do nawet 20 tygodni, to oznacza instalację działającą dopiero we wrześniu, kiedy uzysk energii zaczyna spadać.

Koronawirus, o którym głośno w mediach, także ma wpływ na rynek fotowoltaiki. Jak Państwo wiedzą ogromna większość paneli fotowoltaicznych sprowadzana jest z Chin i obecnie wstrzymywane są ich dostawy do Europy. Na szczęście kłopot z dostępnością sprzętu nie dotyka naszego Partnera Concept Energy. Nasze instalacje opieramy w większości na falownikach europejskiej produkcji, zaś jeśli chodzi o panele – zabezpieczyliśmy odpowiednią ilość sprzętu. Chcemy by nasi Klienci mieli pewność, iż to co oferujemy, możemy zamontować bez żadnych opóźnień. Komponenty te fizycznie znajdują się w naszych magazynach lub są dla nas zarezerwowane w magazynach naszych dostawców. To także wyróżnia nas na tle konkurencji.

Na koniec przesyłam linki do zdjęć z naszych najnowszych realizacji.
Pod pierwszym odnośnikiem można zobaczyć także, jak prezentuje się jedna z naszych ekip montujących – przygotowana, profesjonalna i uśmiechnięta ?

https://www.flickr.com/photos/conceptenergy/albums/72157713183273267

https://www.flickr.com/photos/conceptenergy/albums/72157713036086936

Jeśli potrzebowaliby Państwo dodatkowych wyjaśnień, lub chcieli poruszyć którąś z omawianych kwestii, zapraszamy do kontaktu.