Rekompensaty za zużytą energię elektryczną w 2019 roku w formie pomocy de minimis


Rekompensaty za zużytą energię elektryczną w 2019 roku w formie pomocy de minimis

Szanowni Państwo, chcielibyśmy przedstawić temat, o którym wszyscy już słyszeli ale nie wszyscy wiedzą jak go skonsumować. Chodzi o rekompensaty za wzrost energii elektrycznej w roku 2019. Ustawodawca inaczej potraktował mikro i małe przedsiębiorstwa a całkowicie odrębnie średnie i duże.
I właśnie dla tych drugich przedstawiamy swoją propozycję – zapraszamy do lektury i współpracy. Zgodnie z przepisami ustawy z 28 grudnia 2018 roku odbiorcy końcowi energii elektrycznej, którzy są:

  • mikroprzedsiębiorcami i małymi przedsiębiorcami (w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców – do 50 pracowników etatowych lub obroty poniżej 10 mln Euro),
  • szpitalami (w rozumieniu ustawy o działalności leczniczej),
  • jednostkami sektora finansów publicznych, do których zalicza się m.in. organy władzy publicznej, jednostki samorządu terytorialnego i ich związki, jednostki budżtowe, samorządowe zakłady budżetowe, agencje wykonawcze oraz uczelnie publiczne (w rozumieniu ustawy o finansach publicznych),
  • innymi państwowymi jednostkami organizacyjnymi nieposiadającymi osobowości prawnej,
    mogą być – w drugim półroczu 2019 roku – rozliczani według cen i stawek opłat za energię elektryczną, jakie były stosowane 30 czerwca 2018 roku.

Podmioty nie wymienione powyżej tzn średnie i duże przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o zniżki w cenach w ramach pomocy de minimis. Dofinansowanie obliczane jest jako iloczyn wolumenu energii elektrycznej zakupionej przez odbiorcę końcowego w okresie do dnia 31 grudnia 2019 r. i zużytej w okresie od dnia 1 lipca 2019 r. do dnia 31 grudnia 2019 r oraz jednostkowej stawki dofinansowania (15 zł/MWh). Oznacza to, że im wyższe jest zużycie energii, tym wyższą rekompensatę można otrzymać.

Jako TriEnergy Sp. z o.o. świadczymy kompleksową usługę uzyskania tej rekompensaty dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Tym zajmujemy się w sposób profesjonalny ze stuprocentową skutecznością. Do tej pory obsłużyliśmy kilkanaście firm z różnych branż w sposób szybki i efektywny. Przygotowujemy całość dokumentów, Państwo zostajecie przez nas przeszkoleni jak to wysłać, uzupełniamy ewentualne braki lub korekty i wspólnie czekamy na przelew rekompensaty od Zarządcy Rozliczeń.
Nie pobieramy żadnych opłat, wynagrodzenie dla nas za wykonaną usługę jest w formule success fee, czyli po otrzymaniu rekompensaty wystawimy Państwu fakturę na procent uzyskanej rekompensaty, który określimy w łączącej nas umowie współpracy.

W poniższym linku znajdziecie Państwo więcej informacji o rekompensatach za wzrost cen energii dla średnich i dużych przedsiębiorstw.
https://wysokienapiecie.pl/27379-rekompensaty-za-wzrost-cen-energii-elektrycznej-ktorzy-przedsiebiorcy-moga-jeszcze-z-nich-skorzystac/
Zachęcamy do współpracy, proces nie wymaga żadnych inwestycji a przynosi gotową rekompensatę, która się po prostu Państwu należy ?.

Temat ważny do 30 czerwca 2020 – data określona przez ustawodawcę.

Jak zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.