Firma energetyczna – Tri Energy Gliwice

Firma energetyczna – Tri Energy Gliwice

Tri Energy – Nowoczesna firma energetyczna – Gliwice

Firma, która rozwiąże problem zbyt wysokich kosztów energii w twojej firmie

Twoje przedsiębiorstwo generuje dużą ilość energii elektrycznej i wiążące się z tym wysokie opłaty? Masz dość ciągłych podwyżek cen prądu? Zdecyduj się na współpracę z Tri Energy! Jesteśmy firmą energetyczną, która zoptymalizuje Twoje koszty i pomoże w efektywnym zarządzaniu energią. Działamy na terenie Gliwic i całego województwa śląskiego.

Wykonujemy następujące usługi: modernizujemy układy zasilania, wdrażamy alternatywne źródła energii (fotowoltaikę), przeprowadzamy audyty efektywności energetycznej, a także wykonujemy szereg zadań mających na celu kompensację mocy biernej. Na tle innych firm energetycznych z Gliwic wyróżnia nas szeroka oferta i bogate doświadczenie. Pomagamy dużym jak i małym przedsiębiorstwom. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. duże zakłady przemysłowe, a także małe spółdzielnie mieszkaniowe. Działamy kompleksowo, służymy pomocą w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz doboru źródeł finansowania planowanej inwestycji energetycznej.

Fotowoltaika dla firm

Przedsiębiorstwom z Gliwic oferujemy alternatywne źródło energii jakim jest fotowoltaika. To dziedzina w której się specjalizujemy. Jesteśmy partnerem CONCEPT Energy – zespołu ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, branży energetycznej, finansowej oraz budowlanej – dostarczamy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb danego biznesu. W Gliwicach jesteśmy jedyną firmą energetyczną, która może pochwalić się tym tytułem.

Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej poprzedzamy rzetelną analizą i audytem efektywności energetycznej. Dbamy o to, żeby fotowoltaika firmy przyniosła maksymalnie duże korzyści, zarówno ekonomiczne jak i finansowe. Jako jedna z nielicznych firm energetycznych w Gliwicach oferujemy korzystne rozliczenie w ramach leasingu. Jesteśmy autoryzowanym i zaufanym dostawcą dla wiodących banków oraz instytucji leasingowych. Skuteczność naszych działań potwierdzają opinie naszych zadowolonych klientów. Jeśli myślisz o wdrożeniu fotowoltaiki w swojej firmie, która znajduje się na terenie Gliwic – służymy pomocą.