Firma energetyczna – Tri Energy Zabrze

Firma energetyczna – Tri Energy Zabrze

Tri Energy – Nowoczesna firma energetyczna – Zabrze

Jesteś przedsiębiorcą, szukasz specjalistów, którzy pomogą ci zoptymalizować koszty zużycia energii? Dobrze trafiłeś. Działamy w branży energetycznej od wielu lat. To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie i profesjonalizm. Poświadczają to zadowolone opinie naszych klientów. Usługi jakie oferujemy to: audyty efektywności energetycznej, modernizacja układów zasilania, fotowoltaika, nowoczesne rozwiązania energetyczne, optymalizacja kosztów oraz kompensacja mocy biernej. Działamy na terenie całego województwa śląskiego, również w Zabrzu.

Od lat pomagamy przedsiębiorcom w zmniejszaniu kosztów związanych z energią elektryczną. Skutecznie doradzamy we wszystkich kwestiach dotyczących efektywności elektrycznej i alternatywnych źródeł zasilania, głównie fotowoltaiki.

Jako jedyna firma z obecnych w Zabrzu, jesteśmy autoryzowanym partnerem CONCEPT Energy. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla firm. To właśnie na terenie Zabrza znajduje się większość postawionych przez nas instalacji fotowoltaicznych. Dbamy o to, żeby fotowoltaika firmy przyniosła jej maksymalnie duże korzyści, zarówno ekonomiczne jak i finansowe. Mogą potwierdzić to nasi klienci.

Co nasz wyróżnia?

Na terenie Zabrza funkcjonuje wiele firm energetycznych, dlatego zdajemy sobie sprawę, że aby przyciągnąć do siebie klientów, musimy się czymś wyróżnić.

Jako broker jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne oferty zakupu energii elektrycznej i gazu. Pomagamy firmom również w pozyskiwaniu tzw. Białych Certyfikatów, przeprowadzając audyty efektywności energetycznej. Na tle innych firm energetycznych w Zabrzu wyróżnia nas posiadanie autorskiego narzędzia do zarządzania mediami w przedsiębiorstwie. Optimal Smurt Hub pozwala w czasie rzeczywistym monitorować, raportować oraz zarządzać siecią i urządzeniami.

Prowadzone przez nas działania pomogły niejednemu przedsiębiorcy, dlatego z całą pewnością możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym.