FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

instalacje fotowoltaiczne dla firm

Jesteśmy autoryzowanym partnerem CONCEPT Energy – zespołu ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, branży energetycznej, finansowej oraz budowlanej – specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla przedsiębiorstw.

Każdą instalację fotowoltaiczną przygotowujemy i dopasowujemy do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki danego biznesu, dbając o to, aby przyniosła przedsiębiorcy maksymalne korzyści: ekonomiczne, finansowe i wizerunkowe. Oferujemy wyłącznie sprawdzone komponenty najwyższej jakości: panele fotowoltaiczne i falowniki najlepszych światowych producentów oraz systemy montażowe dopasowane do właściwego poszycia dachowego. Montaż przeprowadzają certyfikowani instalatorzy.

Po zainstalowaniu systemu fotowoltaicznego, otrzymują Państwo także stały dostęp online do informacji o wielkości wyprodukowanej i zużywanej energii. Właściwie dobrana i zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna pozwoli wyprodukować darmową zieloną energię elektryczną, która będzie wykorzystywana przez firmę na bieżące zużycie, a tym samym przyniesie znaczące oszczędności na rachunkach za prąd.

Gwarantujemy skuteczną, wydajną i bezpieczną pracę instalacji fotowoltaicznej przez długie lata. Oferujemy wykonanie darmowego projektu, wyceny oraz analizy opłacalności!

 

forowoltakika dla firminstalacje fotowoltaiczne dla firm

 

 

Dowiedz się więcej o instalacji fotowoltaicznej dla firm

530 112 530

 

 

PODSTAWOWE KORZYŚCI DLA PAŃSTWA FIRMY

Jako zespół ekspertów i doradców z branży energetycznej specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu optymalizacji kosztów zużycia mediów energetycznych, w tym z obszaru źródeł odnawialnych takich jak instalacje fotowoltaiczne. Każdą instalację fotowoltaiczną projektujemy i dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta oraz specyfiki prowadzonej działalności. Oferujemy wyłącznie sprawdzone komponenty najwyższej jakości oraz systemy montażowe dopasowane do właściwego poszycia dachowego. Montaż przeprowadzają certyfikowani instalatorzy.

 

  • FINANSOWANIE – zakup instalacji fotowoltaicznej nie wymaga angażowania środków własnych. Korzystny system rozliczeń z zakładem energetycznym oraz dostępne narzędzia finansowe i podatkowe sprawiają, że taka inwestycja sama się finansuje. Raty leasingowe za instalacje fotowoltaiczne dla firm dopasowujemy do comiesięcznych wydatków danego Klienta za energię, czyli opłat dla dystrybutora i sprzedawcy energii. Są one po prostu finansowane z tego, co zaoszczędzimy na rachunkach.

 

  • TARCZA PODATKOWA – dzięki wydatkom na finansowanie instalacji fotowoltaicznej Klient obniży podatek dochodowy i podatek VAT. Koszty leasingu fotowoltaiki dla firm są w całości kwalifikowane jako koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Po stronie VAT i po stronie podatku dochodowego mamy pełne 100 % odliczenia poniesionych kosztów.

 

  • MONTAŻ – realizację inwestycji w instalację fotowoltaiczną jesteśmy w stanie rozpocząć u Klienta do 10 dni od momentu uruchomienia finansowania. Komponenty używane w budowie instalacji to nowoczesne i z najwyższej półki jakościowej produkty o wysokiej mocy i wydajności, posiadające długoletnie gwarancje i serwis gwarancyjny na terenie Polski. Nasze prace objęte są polisą ubezpieczeniową OC na kwotę 10 mln PLN.

 

  • SYSTEM PRZECIWPOŻAROWY – każda zaprojektowana i wyceniona przez nas instalacja fotowoltaiczna ma w swoim wyposażeniu zamontowany automatyczny system przeciwpożarowy AC/DC, który zapewnia bezpieczeństwo i jest niezbędny przy kontroli i odbiorze instalacji przez Państwową Straż Pożarną. Bez systemu instalacja fotowoltaiczna traktowana jest jako „samowola budowlana”.

 

  • NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA – właściwie dobrana elektrownia słoneczna może nawet w 100 % pokryć zapotrzebowanie przedsiębiorstwa na prąd – dzięki temu Klient jest niezależny od dostawców energii. Instalacja fotowoltaiczna produkuje darmową energię elektryczną praktycznie przez cały rok, możesz z niej korzystać do woli a dzięki temu unikasz corocznych wzrostów cen.

 

  • INFORMACJA – każda instalacja fotowoltaiczna przekazuje dane w czasie rzeczywistym do aplikacji, która pokazuje produkcję, zużycie i nadwyżkę energii w danym czasie. Klient posiada pełen dostęp z poziomu telefonu lub komputera.

 

  • DORADZTWO i POLITYKA ENERGETYCZNA – fotowoltaika to dla firm zmiana gospodarki energetycznej. Z jednej strony niezależność, a z drugiej umiejętny dobór parametrów dystrybucyjnych, wykorzystania benefitów wynikających z bycia prosumentem, dobór sprzedawcy i odbiorcy energii, plany rozwoju na przyszłość, ucieczka przed kroczącym wzrostem cen energii, wsparcie marketingowe i wizerunkowe, status odbiorcy OZE. W tych kwestiach jesteśmy ekspertami i naszym Klientom świadczymy takie usługi jako darmowe wsparcie w ich codziennej pracy i prowadzeniu biznesu.

 

 

Dowiedz się jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się u Ciebie

530 112 530

 

 

nowoczesna fotowoltaika dla firm

FOTOWOLTAIKA Z NAJTAŃSZYM FINANSOWANIEM NA RYNKU

Zapytaj nas o najtańsze finansowanie dla swojej firmy lub domu. Dzięki naszej współpracy z największymi instytucjami finansowymi w Polsce, zakup instalacji fotowoltaicznej sfinansujesz kredytem ratalnym BNP Paribas lub Alior Banku rozkładając okres spłaty nawet na 120 miesięcy lub przy pomocy pożyczki leasingowej, bądź nawet 7 letniego leasingu operacyjnego z PKO Leasing, Idea Getin Leasing lub Millennium Leasing.


rozwiązania fotowoltaiczne dla firm

LEASING instalacji fotowoltaicznej

Niskie raty i uproszczona procedura. Jedną z najważniejszych korzyści leasingu jest bardzo krótki czas oczekiwania na decyzję (kilka dni) oraz uproszczona procedura jego pozyskania. Z leasingiem instalacja fotowoltaiczna zarabia sama na siebie, gdyż miesięczne oszczędności z tytułu produkcji zielonej energii pokryją prawie w całości raty leasingu. Leasing umożliwia korzystanie z instalacji fotowoltaicznej bez konieczności jednorazowego angażowania środków własnych. Raty leasingowe zmniejszają podstawę opodatkowania podatkiem dochodowym. Przedsiębiorca co miesiąc otrzymuje jedną fakturę do zaksięgowania.

 

Sprawdź także naszą ofertę fotowoltaiki dla gospodarstw hodowlanych i rolnych >>

 

Galeria

Referencje

Więcej w temacie fotowoltaiki dowiesz się na stronie naszego partnera
 

Concept Energy

 
 

skorzystaj z bezpłatnej konsultacji
zadzwoń lub napisz do nas

530 112 530