Skip links

Poznaj nas

spotkanie

Jesteśmy firmą doradczo-konsultingową z wieloletnim doświadczeniem w branży i w obsłudze klienta biznesowego. Nasz zespół tworzą analitycy, doradcy i eksperci rynku energetycznego.

Współpracujemy z organizacjami biznesowymi takimi jak Konfederacja Lewiatan, Śląski Klub Biznesu czy Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Oferujemy obsługę kompleksową dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klientów. Żaden problem energetyczny nie jest nam obcy. Do rozwiązań zawsze dołączamy propozycje najkorzystniejszego finansowania, jeśli jest wymagane. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące aktualnych zagadnień i problemów na rynku energii.

Jak wygląda współpraca?

ikona 1

Analiza​

Wykonujemy analizę kosztów
zużycia mediów w firmie

ikona 2

Rozwiązania​

Proponujemy rozwiązania redukujące koszty, dopasowane do indywidualnych potrzeb​

ikona 3

Wdrożenie

Po akceptacji wprowadzamy w życie rozwiązania i mechanizmy optymalizacyjne

ikona 4

Opieka i kontrola

Stały monitoring wdrożonych rozwiązań oraz uzupełnienia o nowości i innowacje

Zespół

Korneliusz Magarewicz - prezes zarządu
Korneliusz Magarewicz​
prezes zarządu

Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży handlowej, telekomunikacyjnej i energetycznej. Szerokie zainteresowania i wiedzę oraz znajomości biznesowe, przekłada w życiu codziennym w sukcesy oraz zadowolenie współpracowników i klientów.

 

Marek Proczek - wiceprezes zarządu
Marek Proczek
wiceprezes zarządu

Manager z wieloletnim doświadczeniem w branżach: papierniczo-piśmienniczej, telekomunikacyjnej oraz energetycznej. Doświadczenie zdobyte przez lata, kontakty biznesowe oraz stale poszerzane „knowhow” pozwalają mu obecnie tworzyć i realizować skuteczne rozwiązania dla szerokiego grona klientów.

Ta strona korzysta z plików cookie!